$450,000 - Mission
2 beds, 2 baths, 1,274 sqft
RE/MAX Nyda Realty Inc.
$469,000 - Pitt Meadows
2 beds, 2 baths, 1,271 sqft
RE/MAX City Realty
$488,888 - Surrey
2 beds, 2 baths, 1,200 sqft
Stonehaus Realty Corp.
$499,900 - Surrey
3 beds, 2 baths, 1,367 sqft
eXp Realty
$500,000 - Chilliwack
3 beds, 3 baths, 1,658 sqft
RE/MAX Performance Realty
$524,800 - Pitt Meadows
2 beds, 2 baths, 1,057 sqft
Oakwyn Realty Ltd.
$529,900 - Surrey
2 beds, 2 baths, 1,077 sqft
Sutton Group-West Coast Realty (Surrey/24)
$545,000 - Surrey
2 beds, 2 baths, 1,029 sqft
eXp Realty of Canada Inc.
$549,500 - Abbotsford
3 beds, 2 baths, 1,097 sqft
Royal LePage Little Oak Realty
$549,900 - Langley
2 beds, 2 baths, 1,190 sqft
RE/MAX Treeland Realty
$559,000 - Whistler
2 beds, 2 baths, 1,008 sqft
Engel & Volkers Whistler
$579,000 - Richmond
2 beds, 2 baths, 1,015 sqft
1NE Collective Realty Inc.
$599,900 - Maple Ridge
3 beds, 2 baths, 1,225 sqft
One Percent Realty Ltd.
$640,000 - Maple Ridge
3 beds, 3 baths, 1,345 sqft
RE/MAX All Points Realty
$649,900 - Chilliwack
3 beds, 3 baths, 2,118 sqft
RE/MAX All Points Realty
$650,000 - Surrey
2 beds, 2 baths, 1,138 sqft
Macdonald Realty (Surrey/152)
$655,000 - Surrey
2 beds, 2 baths, 1,260 sqft
Macdonald Realty (Surrey/152)
$659,900 - Coquitlam
2 beds, 2 baths, 1,025 sqft
RE/MAX Sabre Realty Group
$665,000 - Chilliwack
4 beds, 4 baths, 1,741 sqft
Century 21 Coastal Realty Ltd.
$670,000 - Coquitlam
2 beds, 2 baths, 1,009 sqft
Oakwyn Realty Ltd.