$720,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 932 sqft
Sotheby''s International Realty Canada
$799,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 1,027 sqft
Pacific Evergreen Realty Ltd.
$799,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 1,096 sqft
Macdonald Realty
$779,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 899 sqft
Rennie & Associates Realty Ltd.
$850,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 806 sqft
Regent Park Realty Inc.
$828,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 942 sqft
Macdonald Realty
$760,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 853 sqft
Sutton Group - Metroland Realty
$728,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 897 sqft
LeHomes Realty Premier
$700,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 1,183 sqft
One Percent Realty Ltd.
$828,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 877 sqft
Oakwyn Realty Ltd.
$728,888 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 936 sqft
Century 21 Coastal Realty Ltd.
$799,000 - Burnaby
2 beds, 2 baths, 918 sqft
Magsen Realty Inc.